Prince Plaza II Condotel

101 Dela Rosa Street, Legaspi Village, 1200 Manila, Filipíny

  • Až pro 4 hosty
  • Až 50 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Bazén

Prince Plaza II Condotel ve městě Manila nabízí rodinné pokoje, bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Některá ubytování mají 50 m². Nabízená ubytování mohou mít až dvě ložnice. Jsou určená nejvýše pro čtyři osoby. Ve všech pokojích patří k vybavení kuchyň. Ve vybraných pokojích patří k vybavení bezbariérový sprchový kout. Využít lze bazén a fitness centrum. Recepce funguje 24 hodin denně.

Ubytování je od místa „Ayala Museum“ vzdálené 80 m.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

The Mind Museum2,5 km
Las Piñas-Parañaque Critical Habitat and Ecotourism Area8,4 km
Manila Zoological & Botanical Garden3,9 km
Maybunga Rainforest Park8,4 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~665 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování Prince Plaza II Condotel?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Nabídka pokojů

Studio Prime

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • kuchyň

3 osoby32 m²vlastní koupelna

Prince Plaza II Condotel - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Denní úklid
  • Fitness centrum
  • Recepce 24 hodin denně

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Děti a přistýlky

Osobě, která se přihlašuje k pobytu, musí být alespoň 18 let.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 4,000.00 PHP.

Způsob platby kauce: cash.

Přistýlka - pro děti od 5 let

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Please note the property has the right to charge deposit fee to the credit card used for booking.

When settling the bill, the property will accept cash/credit card.

Please note that the property will collect a deposit upon check-in.

Please also note that the property does not accept debit cards.

A valid credit card is required during booking for pre-authorisaion purposes.

The hotel will pre-authorise the credit card provided to guarantee your reservation 2 days prior to your arrival.

Please take note that this is not payment yet.

Actual payment will be made upon check in.

Allowed pets up to 10kg.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

K zajištění rezervace je nutná platba předem převodem.

Po rezervaci obdržíte instrukce k bankovnímu převodu.

Jazyky
  • anglicky
  • TL
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Prince Plaza II Condotel na mapě: Manila

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Prince Plaza II Condotel“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00. Odhlášení: do 12:00.

Je v ubytování „Prince Plaza II Condotel“ dostupné Wi-Fi?

Wi-Fi je zdarma.

Má Prince Plaza II Condotel bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Pro kolik hostů je Prince Plaza II Condotel určen?

Maximální počet hostů v jedné ubytovací jednotce: 4.

Nabízí Prince Plaza II Condotel bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Kde se nachází Prince Plaza II Condotel?

Ubytování se nachází ve městě Manila.

Jak daleko je Ayala od ubytování „Prince Plaza II Condotel“?

Ayala se nachází 770 m od ubytování.

Jak daleko je letiště „Ninoy Aquino International Airport“ od ubytování „Prince Plaza II Condotel“?

Ninoy Aquino International Airport se nachází 4,8 km od ubytování.

Recenze ubytování Prince Plaza II Condotel

Průměrné hodnocení z 909 recenzí na Booking.com je 7/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Elizabeth 05 - 2026
7/10

Za nás jde o opravdu dobré levné ubytování v Makati. Toto místo navštěvujeme už 6 let a ročně tu absolvujeme nejméně 10-12 pobytů. Poloha je velmi centrální, prostředí bezpečné a cena nízká. Vzhledem k této částce je vše v pořádku.

ℹ) Recenze Prince Plaza II Condotel nevyjadřují stanovisko sleephotelsmanila.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10