Portovita Towers

Apartmán

Manila, FilipínyP. Tuazon Boulevard Unit 8H, 1109

Orientační cena za noc pro 2 osoby~1 008 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 5 hostů
  • Až 41 m²
  • Bazén
  • Ložnice: 2

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~1 008 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

Portovita Towers najdete v destinaci Manila. Smart Araneta Coliseum je 800 metrů daleko. Objekt má venkovní bazén otevřený celý rok a uvnitř budovy je bazén. Zázemí zahrnuje fitness centrum. Mira-Nila House a Cubao Cathedral jsou 1,3 km a 1,7 km od ubytování. Mezinárodní letiště Ninoy Aquino se nachází 14 km odtud.

Na výběr jsou apartmány o rozloze 41 m². Ve všech pronajímatel poskytuje klimatizaci, balkon nebo terasu a TV. Hosté mají ve všech apartmánech vlastní koupelnu se sprchou, vanou a fénem. Nechybí ani kuchyň s lednicí, mikrovlnnou troubou, toustovačem, kuchyňským nádobím a rychlovarnou konvicí nebo kávovarem. Ubytování zahrnuje i jídelní část, posezení, psací stůl, rozkládací pohovku a žehličku. Pro hosty jsou připraveny bezbariérový přístup, dlážděná nebo mramorová podlaha, patio a soukromý bazén. Výhled na město, do zahrady a do vnitřního dvora je ve všech apartmánech. Zajištěny jsou ve všech apartmánech ručníky a ložní prádlo.

Jednotlivá patra propojuje výtah. Bezplatné Wi-Fi doplňuje recepce otevřená 24 hodin denně. Praktické služby zahrnují denní úklid. Vlastní parkoviště je na místě.

Provozovatel poskytuje hostům restauraci, terasu a zahradu. K objektu patří minimarket, místo na piknik, bezbariérové vybavení a vybavení pro grilování. Při rezervaci je na výběr rodinný pokoj.

Vzdálenosti k vybraným místům

Smart Araneta Coliseum800 m
Mira-Nila House1,3 km
Shangri-La Plaza5,3 km
Maybunga Rainforest Park6,6 km
Letiště: Ninoy Aquino International Airport12,9 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Varianty

Apartment 8Q with Terrace

2 × Manželská postel
Maximální počet hostů5Plocha41 m²

Two-Bedroom Apartment 8H

2 × Manželská postel
Maximální počet hostů5Plocha41 m²

Vybavení v každém ubytování

  • Kuchyň nebo kuchyňský kout
  • Balkon nebo terasa
  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • fén
  • lednice

Vyberte termín a ověřte cenu a dostupnost.

Pomoc s výběrem

Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte své priority a porovnejte apartmány v ubytování Portovita Towers podle potřeb svého pobytu. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Portovita Towers - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Restaurace
  • Denní úklid

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u ubytování.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 2000 PHP. Úhrada: hotovost; při přihlášení. Vrácení: hotovost; při odhlášení.

Děti a přistýlky

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 2,000.00 PHP.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • tagalog
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze hostů

Přečtěte si recenze apartmánu Portovita Towers nebo přidejte vlastní.

8,0
Hodnocení na Booking.com Recenze: 148

Recenze na sleephotelsmanila.com

Margareth

Pobyt: 08 - 2025

9/10

Byli jsme spokojeni s polohou, protože odtud bylo možné dojít pěšky k obchodním centrům i k rychlému občerstvení. Apartmán měl 2 ložnice, klimatizace chladila a ložní prádlo vonělo příjemně.

Bydleli jste zde? Napište, jaký byl váš pobyt.

Portovita Towers - srovnání cen

Manila: porovnejte cenu s podobným ubytováním.

Jak si stojí cena tohoto ubytování?

Porovnaná ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 343.

Toto ubytování
~1 008 Kčza noc pro 2 dospělé
Typická cena skupiny
~872 Kčza noc pro 2 dospělé

Přibližně o 16 % více než typická cena této skupiny.

Ubytování podobného standardu

Podobný standard s bezbariérovým přístupem a s restaurací

Porovnaná ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 53.

Toto ubytování
~1 008 Kčza noc pro 2 dospělé
Typická cena skupiny
~1 097 Kčza noc pro 2 dospělé

Přibližně o 8 % méně než typická cena této skupiny.

Ubytování s bezbariérovým přístupem

Co najdete za podobnou cenu?

Toto ubytování: ~1 008 Kč. Srovnání zahrnuje různé druhy a standardy ubytování.

~857 Kč - ~1 159 Kčv rozmezí ±15% ceny tohoto ubytování

  • Porovnaná ubytování148
  • Lépe hodnocená než toto ubytování94
  • S bazénem109
  • Se snídaní18
Nejvyšší hodnocení v porovnané skupiněYamato Hostel
~1 034 Kč 9,3 / 10

Manila: orientační ceny za noc pro 2 dospělé. Vyberte termín a ověřte cenu i dostupnost.

Jak porovnáváme ceny

Typická cena: polovina porovnaných cen je nižší a polovina vyšší. Ceny mohou platit pro různé termíny pobytu. Porovnáváme ubytování ze seznamu tohoto města ve stejné měně. Ve velkých městech vybíráme nejčastěji hodnocená ubytování.

★ označuje oficiální hotelové hvězdičky a ● odhadovaný standard ostatních ubytování. Seskupujeme ubytování se stejným počtem hvězdiček nebo bodů standardu.

Srovnání vybavení zahrnuje jednu nebo dvě vybrané společné vlastnosti, nikoli veškeré vybavení.

Porovnáváme hodnocení ubytování s alespoň 50 recenzemi. Vybavení počítáme, pokud je uvedeno v datech.

Cenové rozpětí skupiny podobného standardu: ~311 Kč - ~4 004 Kč

Manila - další ubytování

Ubytování v okolí

Apartmán

Porto Vita Towers

Manila · méně než 100 m od tohoto ubytování

8,0
Velmi dobré3 hodnocení

Přibližně 900 metrů od ubytování leží Smart Araneta Coliseum. Ve všech apartmánech máte kuchyň.

Apartmán

Portovita North Tower 10A, 10C

Manila · méně než 100 m od tohoto ubytování

Smart Araneta Coliseum (900 metrů) se nachází v okolí. V každém apartmánu patří do výbavy kuchyňský kout, soukromý bazén a pračka.

Aparthotel

ROARI Portovita Towers Scandinavian Studio Unit

Manila · méně než 100 m od tohoto ubytování

9,0
Fantastické6 hodnocení

ROARI Portovita Towers Scandinavian Studio Unit má bazén a klimatizaci, přičemž SM Megamall je 5,2 km odtud.

Apartmán

A Home with a view, 1 Bdrm with balcony and Netflix Access

Manila · méně než 100 m od tohoto ubytování

8,7
Skvělé40 hodnocení

A Home with a view, 1 Bdrm with balcony and Netflix Access nabízí terasu, minimarket a dětské hřiště, Smart Araneta Coliseum je odtud 900 metrů daleko. V apartmánu nechybějí kuchyňský kout, balkon a soukromý vchod.

~821 Kčza noc pro 2 osoby

Apartmán

Dibuho Studio

Manila · méně než 100 m od tohoto ubytování

8,7
Skvělé3 hodnocení

Dibuho Studio má fitness centrum a klimatizaci, přičemž SM Megamall je 5,2 km odtud. V studiu máte soukromý bazén.

~784 Kčza noc pro 2 osoby

Aparthotel

Portovita Towers

Manila · méně než 100 m od tohoto ubytování

8,1
Velmi dobré31 hodnocení

Portovita Towers nabízí bazén a klimatizaci, Shangri-La Plaza je odtud 5,4 km daleko.

Posuňte pro další ubytování1 / 6

Vzdálenosti vzdušnou čarou.

Další ubytování

Apartmán

Santipha Residences

Manila

8,6
Skvělé32 hodnocení

Ve všech apartmánech nechybí kuchyňský kout. Ubytování nabízí klimatizaci. 5 km od ubytování leží Nákupní centrum Power Plant.

~582 Kčza noc pro 2 osoby

Apartmán

Sleep With Me Room cozy stay near Araneta Center

Manila

9,4
Fantastické5 hodnocení

Sleep With Me Room cozy stay near Araneta Center má sdílený lounge, klimatizaci a snack bar, přičemž Smart Araneta Coliseum je 1,1 km odtud. V pokoji hostitel poskytuje kuchyňský kout a krb.

~632 Kčza noc pro 2 osoby

Apartmán

Flora Vista Condominium

Manila

10,0
Naprosto výjimečné3 hodnocení

Flora Vista Condominium je apartmán a má bar. V apartmánu hostitel poskytuje kuchyň, pračku a balkon. Na místě se dá parkovat.

Apartmán

La Casa Benice

Manila

10,0
Naprosto výjimečné5 hodnocení

V apartmánu nechybí kuchyňský kout. Toto ubytování nabízí bazén a klimatizaci. 3,7 km odtud leží Palác Malacanang.

~883 Kčza noc pro 2 osoby

Apartmán

Citispace 1BR Condotel Suite at FAME Residences #FM15B

Manila

10,0
Naprosto výjimečné3 hodnocení

Ubytování Citispace 1BR Condotel Suite at FAME Residences #FM15B poskytuje klimatizaci, Shangri-La Plaza je 800 metrů daleko. V apartmánu dostanete kuchyňský kout a balkon.

~740 Kčza noc pro 2 osoby

Apartmán

2 AC in 1 Room JCAL Building Near Manila Airports MOA OKADA

Manila

5,6
Ucházející7 hodnocení

V ubytování 2 AC in 1 Room JCAL Building Near Manila Airports MOA OKADA hosté najdou terasu. Kuchyň, pračka a balkon jsou v apartmánu. Mall of Asia Arena leží 3,4 km daleko.

~1 969 Kčza noc pro 2 osoby

Apartmán

NAIA Teminal 3,Newport,Pasay,Elegant Suites

Manila

10,0
Naprosto výjimečné2 hodnocení

Hosté apartmánu NAIA Teminal 3,Newport,Pasay,Elegant Suites mají k dispozici terasu a klimatizaci, Newport Mall je 10 minut chůze odtud. V části apartmánů hostitel poskytuje kuchyňský kout, soukromý bazén a balkon.

Apartmán

Monte Carlo Residenze

Manila

10,0
Naprosto výjimečné2 hodnocení

V apartmánu hostitel poskytuje kuchyň a soukromý bazén. Klimatizace je na místě. Kolem 7,3 km od ubytování leží SM Megamall.

Apartmán

Ellie's Place Shore 3 T3

Manila

10,0
Naprosto výjimečné2 hodnocení

Ubytování Ellie's Place Shore 3 T3 poskytuje klimatizaci, Mall of Asia Arena je 700 metrů daleko. Balkon a sušičku mají hosté v apartmánu. Na místě je parkoviště.

Apartmán

Uptown Bliss-Modern 1BR Condo with Balcony in BGC

Manila

10,0
Naprosto výjimečné2 hodnocení

Na hosty čeká zahrada. V apartmánu patří do výbavy kuchyň, soukromý bazén a pračka. Nákupní centrum Power Plant je 3,4 km daleko.

~1 524 Kčza noc pro 2 osoby

Apartmán

RLR Condo at Shell Residences

Manila

Mall of Asia Arena leží 700 metrů od ubytování RLR Condo at Shell Residences, které má restauraci, minimarket a fitness centrum. V každém z apartmánů nechybějí kuchyň, balkon a terasa.

Hotel

Lub d Manila Makati - Central Makati, Near Nightlife

Manila

8,3
Velmi dobré1 651 hodnocení

Ubytování Lub d Manila Makati - Central Makati, Near Nightlife poskytuje restauraci, bar a sdílený lounge, Century City Mall je 600 metrů daleko. K zázemí patří herna, klimatizace a kavárna.

~939 Kčza noc pro 2 osoby

Penzion

The Terrace Room

Manila

8,8
Skvělé103 hodnocení

K zázemí ubytování The Terrace Room patří zahrada. V pokoji hostitel poskytuje balkon, terasu a soukromý vchod. Mall of Asia Arena (3,4 km) se nachází v okolí.

~523 Kčza noc pro 2 osoby

Posuňte pro další ubytování1 / 16

Orientační ceny za noc pro 2 dospělé. Přesnou cenu zjistíte po výběru termínu.

Hotely v dalších městech

Objevte ubytování v dalších destinacích.

Hotel

Cititel Mid Valley

Kuala Lumpur · Malajsie

8,2
Velmi dobré2 366 hodnocení

K zázemí hotelu Cititel Mid Valley patří restaurace a bar. V objektu jsou klimatizace, kavárna a bezbariérové vybavení. Parkoviště se nachází u ubytování.

~1 717 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Manukau Hotel & Conference Centre

Auckland · Nový Zéland

7,2
Dobré468 hodnocení

V některých jednotkách můžete využít vířivku. Přímo na místě jsou sdílená kuchyň, sdílený lounge a klimatizace. Parkování na místě je bezplatné stejně jako Wi-Fi.

~1 416 Kčza noc pro 2 osoby

Apartmán

Baggotrath House Apartments, Newbridge Ave, Dublin 4

Dublin · Irsko

9,0
Fantastické772 hodnocení

Ubytování Baggotrath House Apartments, Newbridge Ave, Dublin 4 je 4hvězdičkové. V každém apartmánu je soukromý vchod. Na místě je parkoviště.

~4 016 Kčza noc pro 2 osoby

Aparthotel

Nemea Appart Hotel Toulouse Aéroport

Toulouse · Francie

7,6
Dobré3 541 hodnocení

Airbus Industries je jen 5 minut chůze od ubytování Nemea Appart Hotel Toulouse Aéroport, které nabízí zahradu, saunu a fitness centrum. V každé jednotce jsou kuchyňský kout a myčka nádobí.

~1 709 Kčza noc pro 2 osoby

Apartmán

Appartements Le 32

Štrasburk · Francie

8,7
Skvělé939 hodnocení

V každé jednotce je kuchyňský kout.

~2 546 Kčza noc pro 2 osoby

Apartmán

Bridgestreet Champs-Elysées

Paříž · Francie

6,9
Dostačující622 hodnocení

Ve všech apartmánech nechybějí kuchyň a pračka.

~9 668 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Hôtel les Cigales

Nice · Francie

8,2
Velmi dobré1 192 hodnocení

Ubytování Hôtel les Cigales poskytuje terasu, klimatizaci a kulečník, přičemž Promenade des Anglais leží 300 metrů odtud. Venkovní nábytek se nachází v ubytování. Nabízí se snídaně kontinentální.

~2 160 Kčza noc pro 2 osoby

Apartmán

App-Arte Marseille Vieux-Port

Marseille · Francie

9,3
Fantastické42 hodnocení

Vybavení apartmánu App-Arte Marseille Vieux-Port zahrnuje bar a terasu. V apartmánu dostanete myčku nádobí a sušičku.

~7 352 Kčza noc pro 2 osoby

Aparthotel

Citadines Part-Dieu Lyon

Lyon · Francie

8,3
Velmi dobré1 674 hodnocení

Place Guichard Metro Station leží 400 metrů od ubytování Citadines Part-Dieu Lyon, které má sdílený lounge a kavárnu. Myčka nádobí a kuchyň jsou v každé jednotce.

~3 772 Kčza noc pro 2 osoby

Apartmán

L'Appart de la Course

Bordeaux · Francie

8,9
Skvělé94 hodnocení

Hosté apartmánu L'Appart de la Course mohou využívat terasu. Patio je v některých z apartmánů.

~3 843 Kčza noc pro 2 osoby

Apartmán

Balai De Provincia

Santo Tomas · Filipíny

3,0
Špatné2 hodnocení

Hostům apartmánu Balai De Provincia slouží terasa. V apartmánu nebudete postrádat kuchyňský kout. Wi-Fi a parkování na místě jsou bez poplatku.

Apartmán

Tuguegarao 3Bedroom Apartment

Tuguegarao City · Filipíny

9,5
Naprosto výjimečné2 hodnocení

V apartmánu ubytování nabízí kuchyň a balkon. Klimatizace je na místě.

Posuňte pro další ubytování1 / 12

Orientační ceny za noc pro 2 dospělé. Přesnou cenu zjistíte po výběru termínu.