Liam's Pad at grace residences

Apartmán

Manila, FilipínyLevi Mariano Avenue, 1603

Orientační cena za noc pro 2 osoby~941 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 3 hosty
  • Rozloha: 22 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Bazén

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~941 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

Liam's Pad at grace residences zajišťuje ubytování v destinaci Manila. Villa Monica je přibližně 1,1 km daleko. Venkovní bazén je otevřený po celý rok a na místě jsou wellness centrum a fitness centrum.

V ubytování máte restauraci, terasu a zahradu. K ubytování patří tenisový kurt, venkovní herní prvky pro děti, bezbariérové vybavení, aquapark a zázemí pro vodní sporty. Na místě jsou zvukotěsné pokoje, bezbariérový přístup, minimarket a trezor. Shangri-La Plaza je 7,8 km daleko a Nákupní centrum Power Plant leží 8,1 km odtud. Mezinárodní letiště Ninoy Aquino pak leží 10 km daleko. V okolí ubytování je příležitost se věnovat pěší turistice. Ke golfovému hřišti to máte nejvýše 3 km.

Pro přesun mezi patry slouží výtah. Wi-Fi je zdarma a recepce je otevřená 24 hodin denně. Toto ubytování hostům zajistí individuální check-in a check-out, denní úklid a kyvadlovou dopravu. Mezi služby patří služba concierge, masáže a služba praní prádla. Pro vozidla hostů je parkoviště.

Na 22 m² pojme „Apartmán“ až 3 osoby, dispozice nabízí 1 ložnici. Objekt poskytuje v tomto apartmánu balkon nebo terasu, TV a klimatizaci. Hostitel zajišťuje i sušičku a pračku. Hosté mají v tomto apartmánu vlastní koupelnu s otevřeným sprchovým koutem, fénem a bezplatnými toaletními potřebami. Kuchyň s lednicí, varnou deskou, troubou, toustovačem a kuchyňským nádobím nechybí. Rychlovarná konvice nebo kávovar, kuchyňský kout, žehlička, ventilátor a pohovka jsou v ubytování. Jsou tu také šatní skříň, soukromý vchod, dřevěná nebo parketová podlaha, jídelní část a zvuková izolace. Streamingové služby, posezení, koberec a patio jsou v ubytování. Okna v tomto apartmánu vedou na jezero, na hory a na město. V tomto apartmánu se poskytují ručníky a ložní prádlo.

Vzdálenosti k vybraným místům

Pasig Cathedral2,6 km vzdušnou čarou
Shangri-La Plaza7,8 km
Nákupní centrum Power Plant8,1 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán

▾

Liam's Pad at grace residences - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Restaurace
  • Denní úklid

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Parkování je k dispozici.

Děti a přistýlky

Přistýlka - pro děti od 0 let

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je terminál trajektů „Kalawaan Ferry Station“ od ubytování „Liam's Pad at grace residences“?

Terminál trajektů „Kalawaan Ferry Station“ se nachází 1,9 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Ninoy Aquino International Airport“ od ubytování „Liam's Pad at grace residences“?

Ninoy Aquino International Airport se nachází 7,2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Přečtěte si recenze apartmánu Liam's Pad at grace residences nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Liam's Pad at grace residences. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Liam's Pad at grace residences - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~941 Kč
Typická cena
~1 092 Kč

Levnější než 7 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 336

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~941 Kč
Typická cena
~1 826 Kč

Toto ubytování je o 48 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně se spa a s bezbariérovým přístupem: 42

Za podobnou cenu

~800 Kč – ~1 083 Kč

  • Porovnaná ubytování 150
  • S hodnocením 8+ 66
  • S bazénem 121
  • Se snídaní 12

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

New Manila Suites

9,6/10 ~854 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.